قوانین و مقررات و شیوه نامه استفاده از ناب و تک

متن پیش رو برای راهنمایی کاربران جهت استفاده راحت تر از خدمات ناب و تک می باشد. ورود کاربران به وب سایت ناب و تک برای استفاده از بخش های مختلف سایت و هرگونه اقدام به خرید یا ورود اطلاعات در این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط ، قوانین و مقررات استفاده از خدمات ناب و تک می باشد. از این رو به کاربران گرامی توصیه اکید می نمائیم که قبل از استفاده از وب سایت ناب و تک متن پیش رو را بطور کامل مطالعه نمایند.

شرایط و قوانین مندرج در این صفحه جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می گردد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های ناب و تک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و طبیعتا کاربر نیز موظف است که قوانین مرتبط با کارب را رعایت نماید. هرگونه تغییری در رویه ها و شیوه استفاده از خدمات ناب و تک در همین صفحه درج خواهد شد و با ورود به سایت ناب و تک شما توافق می کنید که هرگونه به روز رسانی و تغییر در این متن را می پذیرید.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به کسی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است اقدام به ثبت سفارش و خرید از ناب و تک نموده و از خدمات ناب و تک استفاده نماید.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولاتی که در ناب و تک عرضه می شوند یا توسط ناب و تک از شرکت های معتبر و رسمی خریداری شده و عرضه می گردد و یا فروشنده با ناب و تک قرارداد همکاری داشته و محصولات و خدمات خود را از طریق این وب سایت به فروش می رساند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم بوده و فروشنده شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب سایت ناب و تک به کاربران این فروشگاه اینترنتی عرضه می کند.

مسئولیت کیفیت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصولاتی که از طرف فروشندگان عرضه می شود به عهده خود فروشندگان می باشد و وب سایت ناب و تک تنها در قبال محصولاتی که خود خریداری و به فروش می رساند مسئول است.

درخواست ارسال فاکتور حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن امکان پذیر می باشد و پس از این مهلت فروشگاه اینترنتی ناب و تشک موظف به ارسال فاکتور نیست.

ممکن است امکان ارسال کالا در روز سفارش وجود نداشته باشد، بنابرین تحویل آن حداقل یک روز بعد از قطعی شدن خرید کالا و در زمان و مکان اعلام شده توسط خریدار صورت می پذیرد.

هنگام خرید کالای فروشندگان حداقل یک روز کاری از زمان قطعی شدن سفارش در سایت تا آغاز فرایند ارسال و تحویل کالا فاصله می باشد و امکان تحویل کالا در کمتر از 24 ساعت وجود ندارد.

ممکن است تحویل کالا در شهرستان ها به زمان بیشتری نیاز داشته باشد و این مدت بستگی به شهرستان مورد نظر و شرایط ارسال و فاصله آن از تهران دارد.

در صورت بروز تاثیر در ارسال کالا، این مسئله از طریق پیامک به اطلاع خریدار خواهد رسید.

در صورت ناممکن بودن تامین سفارش، این موضوع حداکثر تا 24 ساعت پس از قطعی شدن ثبت سفارش به اطلاع خریدار رسانده خواهد شد و سفارش ثبت شده لغو خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی

در صورتی که شما از خدمات ناب و تک استفاده نمائید این به منزله موافقت شما با دریاف پیام از ناب و تک به صورت الکترونیکی یعنی از طریق ایمیل، پیامک و سایر سرویس های الکترونیکی می باشد.

آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری یا کاربر در پروفایل خود ثبت می کند تنها آدرس ایمیل و تلفن هایی خواهند بود که تمامی مکاتبات ناب و تک با وی از طریق آن ها انجام خواهد شد.

رعایت حریم شخصی

ناب و تک به کاربران خود اطمینان می دهد که از اطلاعات شخصی آن ها نزد این وب سایت محافظت نموده و به حریم شخصی آنان احترام خواهد گذاشت. ناب و تک خود را نسبت به دفاع از حریم شخصی کاربران متعهد می داند.

تصاویر، متن ها، فیلم ها، اسامی و علائم تجاری ثبت شده، اسکریپت ها و محتوای تولید شده توسط ناب و تک جزئی از اموال ناب و تک بوده و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از این موارد، از طرف ناب و تک قابل پیگرد قانونی است.

کاربران مجاز به استفاده از هرگونه روبات یا داده کاوی از وب سایت ناب و تک نمی باشند و چنین اقداماتی موجب پیگرد قانونی توسط ناب و تک خواهد شد.

افراد زیر 18 سال برای خرید از ناب و تک نیازمند کسب اجازه از والدین یا قیم قانونی خود هستند و نباید بدون اطلاع آن ها اقدام به خرید و پرداخت نمایند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

اگرچه 7 روز هفته و بطور 24 ساعته امکان ثبن سفارش از وب سایت ناب و تک وجود دارد، سفارشات از وب سایت ناب و تک تنها در روزهای کاری یعنی شنبه تا پنج شنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران مورد پردازش قرار می گیرند.

پس از ثبت قطعی سفارش در سایت ناب و تک، کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، برای مشتری ارسال خواهد شد. پس از قطعی شدن سفارش، مشتری تا قبل از تحویل کالا می تواند همچنان نسبت به لغو سفارش اقدام نماید و ناب و تک وجه پرداختی را به وی مسترد خواهد نمود.

در صورت بروز خطا در درج قیمت محصول در وب سایت ناب و تک، حق لغو سفارش برای طرفین یعنی مشتری و ناب و تک محفوظ است. ناب و تک حداکثر تا 48 ساعت وجوه دریافتی را به مشتری بازپرداخت خواهد نمود.

کاربر موظف است اطلاعات خود را هنگام خرید صحیح و بطور کامل در فرم های ثبت سفارش ناب و تک وارد نماید. بدیهی است که مسئولیت مشکلاتی که به علت اشکال در اطلاعات ارائه شده توسط کاربر در فرایند خرید و تحویل محصول بوجود آید به عهده مشتری خواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

ناب و تک از کلیه شهرستان ها سفارش می پذیرد و این سفارشات از طریق شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر ارسال خواهد شد و مسئولیت هر گونه خسارتی که در حین حمل به کالای خریداری شده وارد گردد به عهده شرکت خمل و نقل است و ناب و تک نسبت به آن مسئولیتی نخواهد داشت.

مهلت تست 7 روزه ناب و تک

این مهلت جهت اطمینان خاطر مشتری از خرید خود ارائه می گردد و تنها شامل کالاهایی می شود که نیاز به تست دارند. کالاهایی که شامل این مهلت تست می شوند در صورت عدم تمایل مشتری به نگه داشتن محصول بدون قید و شرط امکان مرجوع شدن دارند.

مشتری قصد خود برای مرجوع نمودن محصول را باید از طریق تلفن های بخش خدمات پس از فروش که در وب سایت ناب و تک درج شده است، قبل از مهلت مشخص شده به اطلاع کارشناسان ناب و تک برساند.

در صورتی که کالای مرجوع شده دارای عیب یا هرگونه آسیبی باشد امکان استفاده از این مهلت تست منتفی خواهد شد و امکان مرجوع نمودن کالا منوط به ارائه وارانتی توسط شرکت تولیدکننده محصول می باشد و ناب و تک مسئولیتی در قبال کالای ارائه شده را نخواهد داشت.

محتوا

ناب و تک تمام توان خود را برای کاهش خطاهای محتمل به کار می یندد و تلاش می کند تا محتوایی قابل اطمینان به کاربر ارائه نماید. در این راستا، ناب و تک برای ارائه محتوا از منابع اصیل و معتبر استفاده می نماید و البته نمی تواند تضمین نماید که مطالب ارائه شده برای توصیفات محصول و یا دیگر مطالب منتشر شده در وب سایت، کاملا بدون خطا باشند.

وب سایت ناب و تک دارای بخش هایی می باشد که بازدید کنندگان و کاربران می توانند نظرات خود را در آن وارد نمایند، اما انتشار این نظرات منوط به رعایت قوانین کشور و شئونات اخلاقی خواهد بود.

کلیه محتویات وب سایت ناب و تک شامل قانون حق تکثیر شده و به این وب سایت تعلق دارد.

نمایندگی

فروشگاه اینترنتی ناب و تک در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و تمامی خدمات خود را از طریق دفتر مرکزی در تهران ارائه می دهد. لطفا در صورت مشاهده موارد تخلف، مراتب را به ناب و تک اطلاع دهید.

سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

دسته بندی محصولات

با کد تخفیف زیر در اولین خرید خود بدون محدودیت از 10% تخفیف بهره مند شوید
One1@s
همین امروز به جمع هزاران مشتری وفادار ناب و تک بپیوندید
FREE TRIAL
دریافت کد تخفیف های بیشتر
مخصوص
پیشنهاد های
بیش از 50 درصد تخفیف
روز مادر مبارک
پایان فروش در تاریخ
حالا بخر