برای عالی بودن کم هزینه کنید

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر ایران، قدرت خرید بسیاری از مردم کشورمان به میزان قابل توجه ای کاهش یافته است، در چنین مواقعی اکثر مردم به خرید اقساطی روی می آورند، البته دلیل آن که شخصی خرید اقساطی را انتخاب می کند فقط شرایط اقتصادی نیست بلکه دلایل بسیاری دارد؛ از این رو بعضی از فروشندگان از این موقعیت سوء استفاده کرده و سر مردم را کلاه می گذارند، در واقع آن ها با روش هایی همچون: گرفتن سود زیاد و بیش از اندازه، پیش پرداخت بالا، اقساط کوتاه مدت با بهره ی بالا، ضامن معتبر و … مردم را تحت فشار می گذارند که در اصل در حال خالی کردن جیب مردم می باشند.

زمانی که موضوع قسط یا خرید اقساطی به میان می آید اکثر افراد به یاد نگرانی پرداخت به موقع قسط، دادن سود زیاد، ضرر مالی، ضامن معتبر و… می افتند، چرا که خرید قسطی برای اکثر فروشندگان معامله ای دوسر سود و برای خریدار معامله ای با ضرر مالی بالا محسوب می شود، چرا که هم به نوعی محصول خود را با پیش پرداخت بالا به فروش رسانده اند و هم سود کلانی از قسط هایش به دست می آورند.

در این میان مردم سردرگم می شوند که خرید نقدی را انتخاب کنند (که در واقع پول کافی را ندارند) یا خرید قسطی را که علاوه بر پیش پرداخت بالا باید سود کلانی هم بپردازند.

در ناب و تک خرید را آسان کردیم !

فروشگاه اینترنتی ناب و تک، راه حل جدیدی برای شما عزیزان فراهم کرده که در آن بر خلاف حالت قبل، این بار شما سود می کنید و این معامله ای دو سر سود برای شما خواهد بود. در مورد آن باید بگوییم محصولات موجود در فروشگاه ناب و تک، به صورت اقساطی، بدون بهره و بدون نیاز به ضامن معتبر به فروش می رسد و لازم به ذکر است که چنین شرایط فروشی در وضعیت فعلی بازار، تا حدودی نایاب می باشد.

سهم بزرگ خودتان را امروز بگیرید !

مفتخریم که اعلام کنیم فروشگاه اینترنتی ناب و تک در راستای حمایت از مشتری، محصولات خود را به صورت اقساطی، با پیش پرداخت حداقلی و بدون بهره به فروش می رساند که به شرح ذیل می باشد :

  • پیش پرداخت محصول : تنها با 20 درصد ( یک پنجم قیمت محصول )
  • سود فروش اقساطی : 0 درصد ( بله درست است، در فروش اقساطی سودی از شما نمی گیریم )
  • تعداد اقساط : تا سقف 6 قسط
  • مدت زمان پرداخت قسط ها : هر ماه 1 قسط بدون بهره
  • بدون نیاز به ضامن معتبر

اگر هنوز به دنبال خریدی مطمئن و شرایط پرداخت اقساطی بدون بهره هستید پس بهتر است دست به کار شوید و همین امروز کالای خود را تحویل بگیرید.

در ناب و تک لحظه به لحظه با شماییم

سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

دسته بندی محصولات

با کد تخفیف زیر در اولین خرید خود بدون محدودیت از 10% تخفیف بهره مند شوید
One1@s
همین امروز به جمع هزاران مشتری وفادار ناب و تک بپیوندید
FREE TRIAL
دریافت کد تخفیف های بیشتر
مخصوص
پیشنهاد های
بیش از 50 درصد تخفیف
روز مادر مبارک
پایان فروش در تاریخ
حالا بخر