طرح آسان خرید بانک تجارت

بانک تجارت برای نخستین بار در سیستم بانکی کشور، شبکه آسان خرید را راه اندازی کرده است. هر کسی که تجارت کارت داشته باشد و در این طرح یا شبکه عضو شود، می تواند از فروشگاه ها و مراکز خریدی که در این طرح عضو هستند یا به عبارتی طرف قرار داد این طرح می باشند، تا سقف اعتبار تایین شده انواع محصولات و خدمات را به صورت قسطی و با همان قیمت نقدی خریداری کند.

مزایای طرح آسان خرید بانک تجارت

طرح آسان خرید بانک تجارت موجب شده است که قدرت خرید مردم بالا برود و دیگر سود کلانی برای خریدهای قسطی نپردازند. همانطور که می دانید در این طرح، خرید اقساطی با همان قیمت نقدی پرداخت می شود و هیچ سودی دریافت نمی شود.

ویژگی ها و مزایای طرح آسان خرید بانک تجارت به صورت خلاصه، به شرح ذیل می باشند:

. افزایش قدرت خرید برای دارندگان تجارت کارت عضو شبکه آسان خرید

. خرید کالا و خدمات به قیمت نقدی و پرداخت وجه در اقساط ۶ تا ۱۰ ماهه بدون پرداخت سود(سقف نهایی اقساط در صورت موافقت یا چگونگی قرار داد فروشنده با این طرح، می تواند تا 60 ماه باشد)

. شروع پرداخت اقساط یک ماه بعد از خرید

. برخورداری از متنوع‌ترین سبد کالا و خدمات شامل خرید لوازم منزل، پوشاک، بهداشت و درمان، خدمات گردشگری، تفریحی، فرهنگی، بیمه و…

. پرداخت حق عضویت شبکه آسان خرید به میزان ۲ درصد اعتبار تخصیص یافته به صورت قسطی

. برداشت ماهیانه اقساط از حساب معرفی شده بدون حضور مشتری

. برخورداری از خدمات گسترده بانک تجارت

نحوه تخصیص اعتبار و خرید کالا و خدمات در شبکه آسان خرید

بانک تجارت، نکات و راه هایی را جهت نحوه تخصیص اعتبار و خرید کالا و خدمات در شبکه آسان خرید ارائه داده است که به شرح ذیل می باشند:

. اشخاص حقیقی می‌توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و افتتاح یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه جاری، پس انداز یا سپرده‌های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت و قرار دادن سپرده خود به عنوان تضمین تا ۹۵% مانده حساب خود تا سقف یکصد میلیون ریال، از اعتبار در شبکه آسان خرید برخوردار شوند.

. اشخاصی که در حال حاضر نزد بانک تجارت دارای هریک از سپرده‌های مذکور هستند، می‌توانند براساس سپرده فعلی خود در شبکه آسان خرید عضو شوند.

. سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌توانند با عضویت در این شبکه تا سقف دو و نیم برابرحقوق هر یک از پرسنل خود برای پرسنل در شبکه آسان خرید، اعتبار ایجاد نمایند. کلیه سپرده گذاران بانک تجارت و کارکنان سازمان‌های عضو شده در شبکه آسان خرید از تاریخ تخصیص اعتبار خرید می‌توانند تا سقف اعتبار تخصیص یافته از فروشگاه‌های عضو شبکه خرید کنند.

. کلیه شرکت‌ها و فروشگاه‌های ارائه کننده کالا و خدمات با هدف افزایش فروش و ارائه خدمات ویژه به اقشار مختلف جامعه و کارکنان سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی می‌توانند با امضاء قرارداد مربوطه، در شبکه آسان خرید بانک تجارت عضو شوند. بانک تجارت پس از عضویت و نصب پایانه فروش (pos) مربوطه در فروشگاه، بلافاصله اطلاعات مربوط به فروشگاه یا شرکت ارائه کننده کالا و خدمات را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت به خریداران عضو شبکه آسان خرید اطلاع رسانی می‌نماید. خریداران پس از مراجعه به فروشگاه مربوطه و انتخاب کالا یا خدمات مورد نیاز، خرید خود را از طریق کشیدن تجارت کارت در دستگاه کارت خوان ویژه شبکه آسان خرید انجام می‌دهند.

فرآیند خرید و تسویه حساب دارندگان کارت آسان خرید

طبق مدارک مستند از بانک تجارت، فرآیند خرید و تسویه حساب دارندگان کارت آسان خرید به شرح ذیل می باشد:

دارندگان کارت آسان خرید بعد از مراجعه به مراکز و فروشگاه های عضو شبکه آسان خرید، کالا و خدمات مورد نظر خود را بدون هیچگونه محدودیتی انتخاب و پس از نهایی نمودن قیمت خرید با فروشگاه نسبت به پرداخت وجه بوسیله کارت آسان خرید اقدام می نمایند.دارنده کارت آسان خرید می بایست در سررسید، مبلغ اقساط به انضمام کارمزد مربوطه را به حساب تعیین شده نزد بانک واریز تا نسبت به تسویه حساب اقساط اقدام گردد.سررسید اقساط مشتریان حقیقی منطبق بر تاریخ اولین خرید و برای مشتریان سازمانی مطابق قرارداد منعقده و به صورت ماهیانه می باشد، زمان صدور صورتحساب برای مشتریان حقیقی 2 روز قبل از تاریخ سررسید و برای کارکنان سازمان‌ها 2 تا 20 روز (حسب توافق بعمل آمده )قبل از سررسید اقساط می باشد که حسب مورد از طریق سامانه آسان خرید قابل رویت خواهد بود

همکاری فروشگاه اینترنتی ناب و تک با آسان خرید تجارت

فروشگاه اینترنتی ناب و تک با افتخار اعلام میدارد که در  طرح آسان خرید تجارت عضو شده تا بتواند زمینه ای را فراهم آورد تا عزیزان با خیالی آسوده خرید کنند .

امکانی مهیا شده است که تمامی اجناس موجود در فروشگاه را تا سقف 10 قسط (به مدت 10 ماه) بدون هیچ بهره و پیش پرداختی و همچنین بدون هیچ ضامنی خریداری نمایید. البته زمان پرداخت اولین قسط، یک ماه پس از خرید می باشد.

(لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی ناب و تک برای عزیزانی که در این طرح عضو نیستن نیز با همین شرایط یعنی پرداخت اقساطی تا سقف 10 ماه (10 قسط) بدون سود و بدون نیاز به داشتن ضامن و پیش پرداخت، محصولات خود را به فروش می رساند تا این مزیت نصیب تمام مشتریانش، یعنی شما عزیزان شود.)

در خصوص طرح آسان خرید بانک تجارت باید بگوییم که شما می توانید با استفاده از آن تا سقف 2.000.000.000 ریال با کمترین کارمزد از فروشگاه های عضو این طرح خرید اقساطی انجام دهید. همچنین بانک تجارت در این مورد مزیتی قرار داده است که به آن اعتبار گردان می گویند و به این معنی است که بعد از پرداخت هر قسط به همان میزان مبلغ قسط، اعتبار به کارت شما افزوده می شود.

از فروشگاه اینترنتی ناب و تک با آسان خرید تجارت، آسان خرید کنید

سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

دسته بندی محصولات

با کد تخفیف زیر در اولین خرید خود بدون محدودیت از 10% تخفیف بهره مند شوید
One1@s
همین امروز به جمع هزاران مشتری وفادار ناب و تک بپیوندید
FREE TRIAL
دریافت کد تخفیف های بیشتر
مخصوص
پیشنهاد های
بیش از 50 درصد تخفیف
روز مادر مبارک
پایان فروش در تاریخ
حالا بخر